Logo

Сукросомальне® залізо інноваційна технологія

СідерАЛ® (SiderAL) – дієтична добавка, на основі сукросомального заліза, яка представляє собою інноваційне легкозасвоюване джерело заліза в сукросомах. 

Сукрестор+липосома+активное действующее вещество = СУКРОСОМА

ЩО ТАКЕ СУКРОСОМА?

Сукросоми мікроскопічні сферичні частки - бульбашки (діаметром 20-30 нм), заповнені рідиною. Кожна сукросома складається з трьох шарів: внутрішнього, середнього і зовнішнього.

Внутрішній шар представлений ядром, яке містить активну речовину Сідерала - пірофосфат заліза (ІІІ). Ця форма є максимально пристосованою для транспортування і зберігання в організмі людини. На відміну від двовалентного заліза, тривалентна форма менш активна в хімічному відношенні і тому менше шкодить (окиснюється) у клітині організму. Пірофосфат, маючи високу тропність до трансферину, забезпечує повноцінну доставку заліза всім клітинам організму незалежно від регулюючих патологічних запальних процесів.

Середній шар – ліпосомальний, утворений біслойною ліпідною мембраною (оболонкою), яка складається з молекул тих же природних фосфоліпідів, що і клітинні мембрани. Ліпосоми можуть проникати в живі клітини, тому вони використовуються для введення відносно токсичних лікарських речовин в уражені хворобою ділянки організму, де надають максимальну лікувальну дію. Включені в ліпосоми лікарські речовини більш стійкі в організмі, так як ізольовані ліпідної мембраною від пошкоджуючих впливів зовнішніх умов, зокрема, від руйнування в шлунково-кишковому тракті; при цьому вони роблять меншу загальнотоксичну дію на організм.

Сукрестор покриває ліпосомальну оболонку зовні і має власний вплив на всмоктування (абсорбцію) наносфери (сукросоми) в кишечнику, значно посилюючи його. Сукрестор потенціює здатність ліпосоми до доставкиі лікарської речовини всередину організму.

В ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ СУКРОСОМАЛЬНОЇ НАНОТЕХНОЛОГІЇ ТЕХНОЛОГИИ?
СУКРОСОМИ (ЛІПОСОМИ) – ІДЕАЛЬНІ ПЕРЕНОСНИКИ ЛІКІВ

  • СУКРОСОМИ (ЛІПОСОМИ) – ІДЕАЛЬНІ ПЕРЕНОСНИКИ ЛІКІВ. Складаються з природних ліпідів, тому нетоксичні і біодеградуючі   Сукросомальне залізо, у незміненому стані, шляхом ендоцитозу проникає в ентероцит і транспортується у лімфу, а потім надходить у печінку, де тривалентне залізо вивільняється з ліпосомальної оболонки і включається в активний метаболізм.
  • Вони виконують роль «сховища», з якого препарат вивільняється поступово, у необхідній кількості

Сукросомальне залізо. Висока біодоступність. В 3,5 рази вище в порівнянні з іншими пероральними формами заліза.Відсутність побічних ефектів. Не вступає у взаємодію з іншими ліками або компонентами їжі Залізо у сукросомі стає більш стійким в організмі, так як ізольовано ліпідною мембраною від пошкоджуючих впливів зовнішніх умов, зокрема від руйнування в шлунково-кишковому тракті або взаємодії з хімічними речовинами і, в свою чергу, в меншій мірі надає загальну токсичну дію на організм.

 

  1. Gomez-Ramirez S. et al. Pharmaceuticals 2018, 11(4), 97