Logo

СІДЕРАЛ® КРАПЛІ

СІДЕРАЛ® КРАПЛІ. Дієтична добавка на основі Сукросомального® заліза флакон 30 ml(мл) з піпеткою +1 стік 1,9 g(г)

Найменування та місцезнаходження виробника: SIIT Srl, Via Ariosto 50/60 20090 Trezzano S/N (Milano), Італія, на замовлення Junia Pharma S.r.l., Via delle Lenze, 216/B – 56122 Pisa, Італія.

Найменування та місцезнаходження імпортера (прийняття претензій від споживачів):

ТОВ «ЗАЙДЕКС УА», м. Київ, вул. Олекси Тихого 16/15, тел.: +38 (050) 407 97 15, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Склад. Інгредієнти стіку: Sideral® r.m. - Сукросомальне® залізо (пірофосфат заліза (III), ефіри сахарози та жирних кислот, соняшниковий лецитин ліофілізований на рисовому борошні і кальцію фосфаті трьохосновному, крохмаль рисовий прежелатинізований), мальтодекстрин. Не містить глютену. Без ГМО.

Склад. Інгредієнти флакону: вода демінералізована, сахароза, мальтодекстрин, ароматизатор молочний, консерванти: сорбат калію, бензоат натрію; загущувач: камедь ксантанова; регулятор кислотності: лимонна кислота; емульгатор: ефіри сахарози та жирних кислот. Не містить глютену. Без ГМО.

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована для використання в раціонах дієтичного харчування дітей з 3-х років та дорослих при станах, що супроводжуються дефіцитом заліза різного походження, як додаткове джерело заліза при підвищеній потребі організму у даному мікроелементі. Залізо необхідне для правильного розвитку когнітивних функцій дитини.

Сукросомальне® залізо здатне проходити шлунок у незміненому стані і надходити безпосередньо в кишківник, де у подальшому відбувається його трансформація, розщеплення і всмоктування. Таким чином розлади шлунку, характерні для прийому препаратів заліза, відсутні.

Застереження при споживанні: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Цей продукт не призначений для діагностики та лікування, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Застосовувати тільки після розведення. Перед споживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Спосіб приготування:

Як провести розведення: додати порошок, що міститься в стіку, до флакону. Закрити флакон і добре струсити. Ретельно збовтати до повного розчинення порошку і перед кожним застосуванням.

Рекомендована добова потреба (ДП)* у залізі і кількість розчину (краплі) СІДЕРАЛ® КРАПЛІ Інт., що їй відповідає

Категорія населення

 

 

Дитя

че населенн

я

 

 

Доросле

населення

 

3-6

років

7-10

років

11-13 років

(хлопчики)

11-13 років

(дівчатка)

14-17 років

(юнаки)

14-17 років

(дівчата)

чоловіки

жінки

вагітні

годуючі

ДП у залізі

(мг)

10

12

12

15

12

18

15

17

26

43

Кількість розчину

(краплі)

 

10

 

17

 

17

 

22

 

17

 

26

 

22

 

24

 

37

 

61

* Рекомендована добова потреба згідно Наказу МОЗ України 03.09.2017 р. № 1073 «Про затвердження Норм фізіологічних потреб населення України в основних харчових речовинах і енергії».

Примітка: 1 крапля містить 0,7 мг заліза. 1 доза = 1 мл = 10 крапель = 7 мг заліза

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим та дітям з 3-х років приймати по 1 ml(мл) (10 крапель) приготованого розчину або за рекомендацією лікаря з розрахунку 1 крапля = 0,7 mg(мг) заліза. Щоб відміряти дозу, використовуйте піпетку, що міститься в упаковці. Приймати внутрішньо крапаючи дозу з піпетки безпосередньо в рот, або розчинити дозу з піпетки в половині склянки води чи іншої рідини кімнатної температури. Приймати незалежно від прийому їжі.

ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ЗБОВТУВАТИ 

1 крапля містить 0,7 mg(мг) заліза
1 доза = 1 ml(мл) = 10 крапель = 7,00 mg(мг) заліза

Термін споживання: 1 місяць, подальше споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Форма випуску: по 1 флакону з розчином 30 ml(мл) з піпеткою та по 1 стіку з порошком 1,9 g(г) в упаковці.

Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі (не вище 25 °C), в сухому, захищеному від впливу локальних джерел тепла і прямих сонячних променів місці. Після розведення зберігати при температурі (4-8) °C не більше 30 діб. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ СІДЕРАЛ® КРАПЛІ Інт.

Залізо в сукросомі (ліпосомі)

Запатентована інноваційна Сукросомальна® технологія забезпечує високу біодоступність та абсорбцію заліза без побічних ефектів:

-захист слизової оболонки ротової порожнини та шлунково-кишечного тракту від окисної дії заліза;

-відсутність дискомфорту у шлунку та побічних ефектів, поширених при прийомі препаратів заліза (печії, забарвлення слизової оболонки рота та емалі зубів, металевий присмак, забарвлення калу);

-відсутність впливу на засвоюваність інших нутрієнтів;

-добру переносимість, незалежно від прийому їжі

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 

СІДЕРАЛ® КРАПЛІ Інт. включається в раціон за призначенням лікаря при різних залізодефіцитних станах у дітей з 3-років та дорослих:

У дітей

  • дефіцит заліза в організмі;
  • підвищена потреба в залізі (період активного росту в ранньому та підлітковому віці, менструальні крововтрати у дівчаток підлітків, значні фізичні навантаження);
  • неповноцінне та незбалансоване харчування, недолік заліза при анорексії різного походження, вегетаріанство;
  • зниження опірності організму.

У дорослих

  • дефіцит заліза в організмі, пов'язаний з надмірними хронічними втратами крові: кровотечі (включаючи маткові), постійне донорство крові;

  • підвищена потреба в залізі (вагітність, лактація, період активного росту);

  • неповноцінне та незбалансоване харчування, вегетаріанство;

  • зниження опірності організму, похилий вік.